İslami Kına Gecesi Organizasyonu

İslami Kına Gecesi & Dini Kına Gecesi Organizasyonu

İslami Kına Gecesi Organizasyonu – Kampanyalı İslami Kına gecesi Ve Dini Kına Organizasyonlarımız İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48  Birbirinden Başarılı Bayan Tasavvuf Sanatçıları Eşliğinde, Sizlerde Tasavvuf Musikisinin Tadına Varacaksınız.

kına geceleri

İslami Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonlarında, Bebek Mevlütlerinde Ve Bayanların Özel Programlarında; Bayan İlahi Grubu, Bayan Tasavvuf Grubumuz Ve Bayan Hocamızla Hizmetinizdeyiz. İslami Kına Gecelerinde; Bayan İlahi Grubumuzun İlahileri, Bayan Semazenlerin sema Gösterisi Ayrıca Çocuk Semazenlerde Getirebiliyoruz.

Bayan Hocalarımızın Kuranı Kerim Tilaveti Duası Ve Sohbeti, Bayan Kameraman Ve Fotoğrafçılarımız Kına Organizasyonunu Ölümsüzleştiriyorlar. Bayan Palyaço Çocuklarla İlgilenip çocukların Yaramazlıklarını Önlüyorlar :), Bayan Kahveci Güzeli Gelen Misafirlere Sıcacık Türk Kahvesi İkram Ediyorlar.

 

Dini Kına Gecesi Organizasyonları

Bayan İlahi Grubu, Bayan Tasavvuf Grubu Ve Bayan Hocalarımızla Özel Gün Ve Gecelerinizde Sizlere Hizmet Veriyoruz. Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Tasavvuf Grubumuzla Bayanların Gerçekleştirdiği Programlarda İlahileriyle Programlara Renk Katıyorlar.

Bayan İlahi Grubumuz Alanlarında Başarılı İsimlerdir. Yıllardır İlahileriyle Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyorlar. Bayan Hocalarımız Kuranı Kerim Tilaveti, Evlik Üzerine Sohbet, Dua Ve Mevlüt Okumaktadırlar.

 

Bayan İlahi Grubu Ve Bayan Hoca

Ayrıca Bayan Semazen Grubumuz da Mevcuttur. Bayan İlahi Grubumuzda Bulunan Enstrümanlar; Kanun, Ney, Kudüm, Def, Bendir, Yaylı Tambur, Ud, Keman, Klasik Kemençe, Bayan Solist. islami kına gecesi ve dini kına organizasyonları ile evliliğe giden yolda yapılan ilk organizasyonu dinimize uygun bir programla yapıyoruz.

İslami Kına Gecesi Organizasyon İçeriği

Bayan İlahi Grubu

Bayan Hoca

Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Pufları

10 Adet Bindallı Kıyafetler

Kına Tepsisi

Kına Ekibi

Kuran-ı Kerim Tilaveti

Duanın Yapılması

10 Adet Tef

10 Adet Zil

Kına Taçları

El Mumları

El Gülleri

Kına Hatıra Çerçevesi

Kına Kemerleri

Kuru Kına Dağıtımı

Gelin Yolu Hizmeti

Bayan Kına Ekibi Tüm Kınayı Organize Ediyorlar. Ayrıca Bayan Dj Kiralama Ve Bayan Sunucu Hizmetimiz Mevcuttur.

dinidugun

dini düğün ve islami düğün organizasyonu ile mehter takımı,ilahi grubu ve semazen ekibi için bizi arayın.

İslami Kına Gecesi Organizasyonu” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir