Mehter Takımı

Mehter Ekibi Kiralamada %20 İndirimler Sizleri Bekliyor

Mehter Takımı Gösterileri –  Mehteran Takımı Yüzyıllar Boyu Savaşlarda Osmanlı Askerlerini Coşturmak Ve Kahramanca Cenk Etmek İçin Onlara Yol Gösterirdi. Mehteran Geçmişten Geleceğe Bir Aşktır, Sevdadır. Osmanlı Mehter Takımı Olarak Bu Mirası Elimizden Geldiğince En İyi Şekilde Sizlere Sunmaya Devam Etmekteyiz.

mehter takımı ile çırağan sarayındayız

Kiralık Mehteran Takımları İle Sünnet Düğünleri

  • Mehteran Takımı Gösterilerini Tüm Türkiye’de Sizlere Hizmet Veriyoruz.
  • Mehter Ekibinin Olduğu Tüm Programlarda Coşku Ve Heyecan Zirvede Olur.
  • Mehteran Takımı İle Sizlere Ve Dostlarınıza En Etkili Ve Yürekleri Coşturan Programlar Yapıyoruz.
  • İstanbul ve çevre illerde en kaliteli mekanlarda mehter marşları çalmaya devam ediyoruz.

mehteran takımı kiralama hizmeti

Ülkemizin En İyi Mehter Takımı Gösteri Organizasyonları

Düğün Organizasyonları, Sünnet Düğünleri Ve Nişan Merasimlerinde Sayısız Organizasyona İmza Atmanın Onurunu Yaşıyoruz. Özel Günlerinizde Mehter Takımı Gösterilerimizi İzleyin Ve İzletin. En Şık Kıyafetler Ve Profesyonel Müzisyen grupları ile en unutulmaz ve hep güzel anılarda kalacak olan mehteran programları sizleri bekliyoruz.

okul etkinliği mehter takımı gösterisi

Mehter Takımı Gösterileri İle 7/24 Hizmetinizde

Mehteran Takımı İle Özel Organizasyonlarda Katılımcıların Coşkusunu En Üst Seviyeye Taşımakta Ve Milli Kimliğimize Uygun Gösteriler Sunmaktayız. Mehter takımı gösterileri tüm yurtta bulunan ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Kaliteli mehter takımı ekipleri ile 20 yıla yakındır sizlere hizmet sunuyoruz.

mehteran takımı ile fuar organizasyonları

Mehter Takımı İle Gelin Çıkarma Yapıyoruz.

Aynı anda 5 mehter takımı kurup organizasyonlara gönderebiliyoruz. Osmanlı mehter takımı ile çalışarak onlardan destek alıyoruz. ister açılış organizasyonu, ister sünnet organizasyonu, ister düğün merasimlerinde gelin çıkarma, ister askere uğurlamada mehter marşlarını çalıyoruz. kaç kişilik ekipler isterseniz biz ona göre geliyoruz.

7.000 TL’den Başlayan Mehteran Takımı Fiyatları

Fetih kutlamaları ve okul şenliklerinde mehter takımımız görev almaktadır. 8 kişiden 50 kişiye kadar mehter ekipleri oluşturabilmekteyiz.  Mehter takımı kiralamak için uzman kadrolarımızdan bilgi alın. 81 İlde ekiplerimiz ile hizmet verebilmekteyiz. İstenilen Adres ve Konumlara Gelip mehter marşlarının coşkusunu sizlere yansıtıyoruz.

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenmek Ve Rezervasyon Yaptırmak İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48