İlahi Sanatçısı İletişim Organizasyonu

İlahi Sanatçıları – ABDURRAHMAN ÖNÜL, ENDER DOĞAN, HASAN DURSUN, SEDAT UÇAN, MUSTAFA ÖZCAN, MUSTAFA DEMİRCİ, EMRULLAH COŞKUN, SAMİ SAVNİ ÖZER, CENGİZ ÇELİKEL, FATİH ÖZTÜRK, TURAN TURGUT, ÖMER KARAOĞLU, CEMAL KURU, TAHA, YASİN KONEVİ, İSMAİL BEYHAN, GEYLANİ KARAASLAN, EMRAH GÜNEŞ.

İlahi Sanatçıları Organizasyonu

İBRAHİM SADRİ, MUSTAFA DURSUN, UĞUR IŞILAK, CELALETTİN ADA, MUSTAFA YILMAZ,  ALPER, ABDULLAH AKBULAK,  CEMAL AKÇİL, UMUT MÜRARE, SENAİ DEMİRCİ, MUSTAFA TOPAL, MUZAFFER GÜRLER, HASAN KILIÇATAN, MAHMUT DURGUN, MEHMET GÖKÇE, ERKAN MUTLU.

İlahi Sanatçısı Menejerlik Hizmeti

Türkiye’nin Yakından Tanıdığı İlahi Sanatçısı Kadromuzla Özel Organizasyonlarınızda Yer Almaya Devam Ediyoruz. İlahi Sanatçıları İle Kutlu Doğum Programları, İslami Düğün Organizasyonu, Dini Sünnet Düğünü, İslami Nişan Organizasyonu Ve Ramazan Etkinliklerinde Görev Almaktayız.

Tercih Ettiğiniz İlahi Sanatçıları İçin Sizinle Sözleşme Yapıp Belli Bir Kapora Aldıktan Sonra Organizasyonlarınıza Gönderiyoruz. Sizde Özel Günlerinizde Özel İsimlere Yer Vererek Muhteşem Organizasyonlar Yapın.

İlahi Sanatçısı Programları İçin Arayın.

Ülkemizi yakından tanıdığı Ve Yaptığı Albümlerle gönüllerde taht kuran, ilahi eserleri televizyon ve radyolarda çalınan ilahi sanatçılarımızı islami organizasyonlarda sizlere ulaştırıyoruz.

İstediğiniz tüm mekanlara ve adreslere sanatçılarımızı ulaştırıyoruz. 2000 yılından beri ilahi sanatçılığı menejerliğini yapıp size en sorunsuz ve sıkıntısız organizasyonlar yapmanın gururunu yaşıyoruz. Sanatçılarımızın yanında müzisyenler ve semazen grupları da gönderebiliyoruz.

ilahi sanatçıları

İlahi Sanatçılarımızın Her Biri Kendini İspatlamış, Eserleriyle, Albümleriyle Gönüllerde Taht Kurmuş Özel İsimlerdir.