İslami Düğün Referansları

Dini Düğün Referansları

Eresin Topkapı Otelde Dini Sünnet Düğünü İle Tekstilci Mehmet Beyin Oğlunun Sünnetinde İlahi Grubu Ve Semazen Ekibimizle Yer Aldık.

Florya Sosyal Tesislerinde İslami Sünnet Programında Tasavvuf Grubu Ve Semazenlerle Gönüllerde Hoş Bir Esinti Bıraktık.

Hektaş İnşaat’ın Oğlunun Cevahir Otel’de Gerçekleşen Dini Düğünde Çevre Ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu’da Katıldı. Bizde İlahi Grubu, Semazen Grubu Ve Hocalarımızla Oradaydık.

Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nda Bahçelievler Belediye Başkanın Yeğeninin Düğününde Tasavvuf Gruislami organizasyonbu Ve Mehter Takımımızla Güzel Bir Programa İmza Attık.

Cevahir Otel Dini Düğün Programında Kopuzlar Şirketinin oğlunun Düğününde Semazen Gösterisi Ve İlahi Programı Yaptık.

İdo Eski Genel Müdürü Ahmet Paksoy’un Yeğeninin Düğününü Gerçekleştirdik. Düğünde Süsleme, İlahi Grubu Ve Semazen Gösterisi Yaptık.

Sheraton Otel’de Pegasus Uçak şirketinin İftar Programında Tasavvuf Grubumuzla Misafirlere Manevi Anlar Yaşattık. Programda Pegasus’un Sahibi Ali Sabancı Vardı.

Cemal Reşit Rey Kongre Merkezi’nde Semazen ve Tasavvuf Konseri Yaptık. Tıp Kongresi Katılımcılarına Unutulmaz Anlar Yaşattık.

Çamlıca Hacegan Ve Nagehan Restorant’ta Ramazan Programlarında İlahi grubu Ve Semazen Grubumuzla Sahne Aldık.

Sancaktepe Bervaze Sosyal Tesislerinde 5 Yıldır Dini Ve İslami Organizasyonlar Tarafımızdan Yapılmaktadır.

Aksaray Eskil’de Sanatçımız Sedat Uçan,Hocamız Kürşat Eren bilge Ve Dünya Kuran-ı Kerim Okuma Birincisi Selman Okumuş İle Kutlu Doğum Programı Gerçekleştirdik.

İlahi Sanatçısı Mahmut Durgun’la Yaptığımız Dini Düğün Programında Misafirlere Özel Anlar Yaşattık.

Topkapı 1453 Sosyal Tesislerin’de Abdurrahman Önül ve Semazen Gruplarımızla Tekstilci Ahmet beyin Düğününü Gerçekleştirdik.

Kaya Ramada Otel’de İnşaatçı Mustafa Beyin Düğününde Mehter Takımı, Semazen Grubu, İlahi Grubu Ve Mehmet Dursun’un Sunumuyla Muhteşem Bir program Gerçekleştirdik.

Ateş tour’un Oğlunun Düğünününde Tasavvuf grubumuz,Semazen Grubu Ve Ses Sistemiyle Güzel Ve nezih Bir Program Yaptık… Program Holiday İnn Otel’de Gerçekleşti.

Paşa Garden’da Maciter Kozmetik’in Sahibi Mehmet Bey’in Oğlunun Dini Sünnet Düğününü Gerçekleştirdik. Düğüne Birçok Sanayici Katıldı. Bizde İlahi Programı, Semazen Gösterisi, Sunum Ve Kuranı Kerim’i Okuduk.

Daha Nice Onlarca İslami Düğün Organizasyonu, Dini Nişan Organizasyonu, İslami Sünnet düğünü, Kutlu Doğum Ve Ramazan Etkinliklerinde, ilahi Gruplarımız, semazenlerimiz, hocalarımız, mehter takımı ve animasyon ekiplerimizle Sizlerleydik.

Özel Programlarınızda Sizlerle Buluşmak Ümidiyle.