İslami Sünnet organizasyonu

sünnet organizasyonu mavi beyaz balon

Dini Sünnet Organizasyonu En Uygun Fiyatlarla Sizlerle.

İslami Sünnet Organizasyonu İslami Sünnet Düğünleri Ve Dini Sünnet Organizasyonlarında 16 Yılı Aşkındır Sizlere Hizmet Veriyoruz. Çocuğunuz Ve Sizin İçin Önemli Anlardan Biri Olan Sünnet Organizasyonu İçin Her Türlü Karmaşa Ve Kargaşadan Uzak Organizasyonlar Sunuyoruz.

Sünnet Düğün Cemiyetlerinde sünnet koltuğu üzerinde sünnet çocuğunu yeniçeri askerleri ile taşıyoruz. mehter takımı arkadan mehter marşları çalarak salona muhteşem bir giriş yapıyoruz. ayrıca balon süslemeleri ile mekana balonlarla güzel bir hava katıyoruz.

pamuk şeker arabaları ve patlamış mısır arabaları ile misafir gelen çocuklara güzel bir sürpriz yapıyoruz. palyaço kiralama ve ilizyonist gösterileri ile sünnet merasimlerini görsel bir şova çeviriyoruz. siz isteyin biz ister kapalı salon, ister açık alanlar olsun size ve misafirlerinize unutulmaz programlar yapıyoruz.

balon süslemeleri

İslami Sünnet Organizasyonu nda Semazen Ve İlahi Grupları.

İslami Sünnet Organizasyonlarındaki Hizmetlerimiz; Sunucular, İlahi Grubu, Semazen Grubu, Mehter Takımı, Havai Fişek Gösterisi, Tasavvuf Grubu, Tiyatro Ekibi, Kamera Çekimi, Fotoğraf Çekimi, Balon Süslemesi, Animasyon Ekibi, Ses Tesisatı, Işık Kurulumu, Palyaço Hizmeti, Sünnet Tahtı, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Şişme Palyaço, Nasrettin Hoca, İlahi Sanatçıları, Hocalarımız, Mevlüthan, Nostaljik Sokak Satıcıları.

semazen gösterisi

İslami Sünnet Organizasyonlarımızda Yaptığımız Programlardan Örnek Video.

Sünnet Organizasyonu Standart Paketimiz

Sünnet Tahtı Kiralama

4 Yeniçeri Askeri

Balon Süsleme

Volkan Atımı

Konfeti Atımı

Palyaço Kiralama

islami sünnet düğünleri

İslami Sünnet Düğünü Standart Paketimiz

Açılış Konuşması

Kuranı Kerim Tilaveti

Sünnet Üzerine Sohbet

Çocuğun İçeri Alınması

İlahi Grubumuzun İlahileri

Semazenlerimizin Sema Gösterisi

Takı Merasimi

Duanın Yapılması

Kapanış Konuşması

İslami Sünnet Organizasyonu