sünnet tahtı kiralama sünnet düğünü

Taht Ve Yeniçeri Kiralama Fiyatları Çok Hesaplı

Sünnet Koltuğu Kiralama Yapmak İçin Şirketimizi Arayıp Bilgi Alabilirsiniz. Kampanyalı Sünnet Koltuğu Kiralama Ve Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri Kiralama Hizmet Fiyatları İçin Bizi Arayın. Taht Modelleri Ve Renkleri için Sitemizden Tercih Edin Ve Bizi Arayın. Programlarınız İçin Siz İsteyin Biz İstanbul’un Her Yerine Size Ulaştıralım. Kampanyalar Ve İndirimli Fiyatlarımızı Öğrenin.

gümüş sünnet koltuğu süsleme

Sünnet Organizasyonlarında %100 Müşteri Memnuniyeti

Sünnet Organizasyonu Zor bir İştir, Ancak İşi Bilenler Tarafından Yapılınca Bir Sanata Dönüşür. Size En İyisini Sunmak İçin Buradayız. Sünnet Düğünlerinin Vazgeçilmezi Olan Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askerleri ile Sünnet Düğünlerinizi Farklılaştıralım. Kaliteli Ve Tecrübeli Ekipler İle Her Zaman Yanınızdayız.

taht kiralama beyaz

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Hizmeti İçin Arayın

Mehter Takımının Marşlarıyla Programımız Başlar, Ardından Tahtın Üzerindeki Çocuğunuz Yeniçerilerin Omuzlarında Salona Giriş Yaparken Mehter Takımımız Arkadan Yeniçerilere Eşlik Eder. Salondaki Misafirleri Selamladıktan Sonra Yeniçeriler Yerlerine Geçerler. Mehter Takımımız Sahnede Programına Devam Eder. Yeniçeri Askerlerimiz Takı Merasimi Boyunca Sünnet Tahtının Başında Beklerler.

sünnet düğün organizasyonları çok kaliteli

Sünnet Organizasyonu Kampanyası

 • Sünnet Tahtı Kiralama
 • 3 Yeniçeri Askeri Kostümlü
 • Volkan Atımı
 • Konfeti Atımı
 • Zincir Balon Süsleme
 • Papatya Balon Süslemesi
 • Kapıya Kemer Balon
 • Serpme Balonlar
 • Palyaço Kiralama Servisi
 • Yüz Boyama Hizmeti
 • Sosis Balon Dağıtımı
 • Oyunlar & Yarışmalar

Sünnet Düğünü Fiyatı 7.000 TL

sünnet düğünü sünnet tahtı kiralamak istiyorum

Sünnet Koltuğu Kiralama % 20 İndirimli Fiyatlar

Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğunun Diğer Adı Padişah Tahtıdır. Padişah Koltuğu Ve Sünnet Tahtı Kiralama Hizmetini İstanbul’un Tüm İlçelerine Kadar Götürmekteyiz. Kiralık Sünnet Tahtı Modellerimizi Tercih Edebilirsiniz. Sünnet Koltuğu Fiyatlarımız Uygun Ve Ekonomiktir. Sıkıcı Ve Sorunlar Yaşadığınız Organizasyonlardan Kurtulmak İçin Hilal Organizasyon Şirketimiz İle İrtibata Geçin.

İstanbul sünnet düğünü sünnet koltuğu yeniçeri

19 Yıllık Sünnet Organizasyon Hizmet Tecrübesi

Sünnet Düğününde Sünnet Tahtının Şıklığı Sizin Şıklığınızı Yansıtmalıdır. Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler Salona Girerken, Mehter Takımının Coşkusu Sizi Ve Misafirlerinizi Büyüleyecektir. Her Zaman Unutulmaz Organizasyonlara İmza Atan Firmamızı Tercih Edin. Taht Kiralama Yanında Süsleme Organizasyonları da Yapmaktayız, Yine Mehteran Takımı Programları İle Etkinliklerde yer Alıyoruz.

kiralık sünnet tahtı fiyatı 1.000 tl

En Şık Sünnet Tahtı Süslemeleri Sizleri Bekliyor

Müşterilerimizin bizden istediği her zaman farklı model ve tarzda süslemeler istemesidir. Bizlerde yıllardır yaptığımız gibi her renkte taht modelleri yanında en istenilen renk balon süslemeleri ile salon ve mekanlara en şık sünnet tahtı süslemeleri yapmaktayız. Yaptığımız Sünnet Koltuğu süslemeleri müşterilerimizden her zaman tam not almıştır. Sizde Hiç çekinmeden şirketimizden geniş bilgi alabilir organizasyonlara renk katabilirsiniz.

sünnet tahtı kiralama sünnet organizasyonları

En Özel Sünnet Organizasyonları İçin Bize Ulaşın

Sizin Ve aileniz için en önemli zaman dilimlerinden olan sünnet düğünleri gelen misafirlerin hafızalarından çıkamayacak muhteşem bir şölene çeviriyoruz. En şık sünnet taht modelleri, cıvıl cıvıl renkli balon süslemeleri en renkli palyaço ve animatörler sünnet organizasyonlarına coşku katıyorlar. Pamuk şekeri arabaları, patlamış mısır arabaları ve Osmanlı macunu dağıtımı ile gelen misafirleri unutmuyoruz. Mekanın seçiminden Süsleme tasarımlarına Ve Organizasyon sürecine kadar tüm detaylar tarafımızdan yapılmaktadır.

Sünnet tahtı kiralama, Sünnet Koltuğu ve yeniçeri hizmetimiz İstanbul içi ve çevre illerde verilmektedir. 0532 692 98 48