Sünnet Koltuğu Kiralama

sünnet organizasyonu taht kiralama

Taht Ve Yeniçeri Kiralama Fiyatları Çok Hesaplı

Sünnet Koltuğu Kiralama – Kampanyalı Sünnet Koltuğu Kiralama Ve Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri Kiralama Hizmet Fiyatları İçin Bizi Arayın.  Taht Modelleri Ve Renkleri için Arayın. Siz İsteyin Biz İstanbul’un Her Yerine Size Ulaştıralım.

mavi sünnet koltuğu süsleme

Organizasyon Zor bir İştir, Ancak İşi Bilenler Tarafından Yapılınca Bir Sanata Dönüşür. Size En İyisini Sunmak İçin Buradayız. Sünnet Düğünlerinin Vazgeçilmezi Olan Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askerleri ile Sünnet Düğünlerinizi Farklılaştıralım.

sünnet tahtı kiralama

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Hizmeti İçin Arayın.

Mehter Takımının Marşlarıyla Programımız Başlar, Ardından Tahtın Üzerindeki Çocuğunuz Yeniçerilerin Omuzlarında Salona Giriş Yaparken Mehter Takımımız Arkadan Yeniçerilere Eşlik Eder. Salondaki Misafirleri Selamladıktan Sonra Yeniçeriler Yerlerine Geçerler. Mehter Takımımız Sahnede Programına Devam Eder. Yeniçeri Askerlerimiz Takı Merasimi Boyunca Sünnet Tahtının Başında Beklerler.

sünnet tahtı yeniçeri askerleri

Örnek Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Kiralama Hizmeti;

Sünnet Tahtı Kiralamasünnet kampanya
4 Yeniçeri Askeri Kostümlü
Volkan Atımı
Konfeti Atımı
Balon Süsleme
Papatya Balonlar
Kemer Balon
Serpme Balonlar
Palyaço Kiralama
Yüz Boyama Hizmeti
Sosis Balon Dağıtımı
Oyunlar & Yarışmalar

Hepsi Sadece 800 TL

Ayrıca Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Hizmetinin Yanında Mehter Takımı Hizmetimizde Mevcuttur.

sünnet düğünü

Sünnet Koltuğu Kiralama %20 İndirimli.

Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğunun Diğer Adı Padişah Tahtıdır. Padişah Koltuğu Ve Sünnet Tahtı Kiralama Hizmetini İstanbul’un Tüm İlçelerine Kadar Götürmekteyiz. Kiralık Sünnet Tahtı Modellerimizi Tercih Edebilirsiniz. Sünnet Koltuğu Fiyatlarımız Uygun Ve Ekonomiktir.

istanbul sünnet düğünü taht yeniçeri

Sünnet Düğününde Sünnet Tahtının Şıklığı Sizin Şıklığınızı Yansıtmalıdır. Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler Salona Girerken, Mehter Takımının Coşkusu Sizi Ve Misafirlerinizi Büyüleyecektir.

Sünnet tahtı kiralama, Sünnet Koltuğu ve yeniçeri hizmetimiz İstanbul içi ve çevre illerde verilmektedir.