Palyaço Kiralama Hizmeti

Animasyon Grubu Kiralama Fiyatları Çok Uygun.

Palyaço Kiralama Hizmeti – Organizasyon Olarak Verdiğimiz Hizmetler Arasında Palyaço Kiralama, Sihirbaz Gösterisi Ve Karagöz Hacivat Tiyatrosu İle Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz. Sünnet Organizasyonlarında; Jonglör Gösterisi, Tahta Bacak, Yüz Boyama Ve Sosis Balon Dağıtım Hizmeti veriyoruz. Sünnet Düğünlerinin Vazgeçilmezi Olan Palyaço Kiralama Hizmeti İle Çocuklarınıza Sürpriz Yapın.

palyaço kiralama servisi istanbul

Palyaço Kiralama Hizmeti İle Doğum Günü Ve Sünnet Düğünlerinde.

Ramazan Etkinliklerinde Şişme Palyaço, Kostüm Karakterler Ve Kukla Gösterisi Ramazan Ruhuna Uygun Gösteriler Sunuyoruz. Ayrıca Açılış Ve Fuar Organizasyonlarında Pandomim Sanatçısı, Cansız Heykel, Uzun Adam, Ateş Yutan Adam, İlizyonist Sihirbaz Kiralama, İbişle Memiş Ve Aşuk İle Maşuk Gösterileri İle Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

istanbul palyaço kiralama organizasyonu

Palyaçolar Ve Animatörler Artık Bir Tık Ötede.

Palyaçolarımız Ve Animasyon Grubumuzla; Düğün Organizasyonları, Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Ramazan Etkinliklerinde Organizasyonlara Renk Katıyoruz. Açılış Organizasyonları Ve Her Türlü Organizasyonlarınızda Size Ve Misafirlerinize Özel Anlar Yaşatıyoruz. Palyaço ekiplerimiz İstediğiniz adrese gelip çocuklara özel sürprizleri var. çocuklar animatörlerle çok eğlenecek garanti veriyoruz.

kostüm karakter kiralama

Palyaço Kiralama 200 TL’den Başlayan Fiyatlar

Palyaçolarımız Yüz Boyama, Şekilli Balon Yapıp Dağıtılması, Yarışmalar Ve Oyunlarla Çocuklarla Hoş Vakitler Geçiriyorlar. Ramazan Etkinliklerinde Eski Zamanları Yaşatmak Adına; Palyaço Kiralama, Karagöz Hacivat gösterisi Yapmaktayız. Yine Çocuk Şenliklerinde Orta Oyunu, Meddah, Tahta Bacak Gösterisi, Sihirbaz Ve İlizyonist Kiralama İle Sizlerle Olmaya Çalışıyoruz. Palyaço Kiralama Yanında Farklı Animatör Gruplarımız Hakkında Bizden Bilgi Alabilirsiniz.

palyaço kiralama anadolu yakası

Kiralık Palyaço Servisi İle Organizasyonları Eğlenceli Hale Getiriyoruz. 0532 692 98 48