Nostaljik İkram Arabaları Kiralama

İkram Arabası Kiralama

Nostaljik İkram Arabaları Kiralama

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Nostaljik İkram Arabaları Kiralama – İle Özel Günlerinizde Sizlerleyiz. Nostaljik Sokak Arabalarımızdan; Pamuk Şekeri Arabası, Popcorn Arabası, Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbetini Sünnet Düğünlerinde Yaz Aylarında Maraş Dondurmacısı İle Kır Düğünlerinde, Kına Gecelerinde Kahveci Güzeli İle, Simitçi Arabası, Mevlüt Ve Cenazelerde Hayır Lokmacı Arabası İle Ve Kış Aylarında Kestaneci Arabası Kiralama İle Özel Günlerinizde Sizlerleyiz.

kiralık kestane arabası

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Sünnet Düğünlerinde Pamuk Şekeri Arabası Ve Popcorn Arabası Kiralaması Yapabilirsiniz. Düğün Organizasyonlarında Osmanlı Şerbeti Misafirlerinize İkram Edebilirsiniz. Nişan Organizasyonu, Açılış Organizasyonu Ve Piknik Organizasyonlarında Pamuk Şekerci, Osmanlı Macuncusu Ve Lokma Tatlısı İkram Edebilirsiniz. Özellikle Sıcak Yaz Aylarında Organizasyonlarınıza Maraş Dondurmacısı İle Ferahlık Katabilirsiniz.

pamuk şeker makinası fiyatı

Nostaljik İkram Arabaları Kiralama

Nostaljik Sokak Arabaları İle Patlamış Mısır Arabası, Popcorn Arabası Ve pamuk Şeker Arabası Kiralama İle Sünnet Düğünlerinizde Çocuklara Sürprizler Yapıyoruz. Pamuk Şeker Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hizmetimiz İle Sünnet Düğünleri Ve Kır Düğünlerinizi Renklendiriyoruz.

nostaljik ikram arabası

Artık Misafirlerinize Özel Anlarınızda İlginç Ve Akla Gelmeyen Sürprizler Yapabilirsiniz. Osmanlı Konseptinde Maraş Dondurmacısı Kiralama Ve Osmanlı Şerbeti Kiralama Yapabilirsiniz. Kış Aylarında Sıcak Bir Salep Ve Kestane Arabası Kiralaması Yapıp Dostlarınızı Şaşırtabilirsiniz. İkram Arabası Kiralama Ücretleri hakkında Bilgi Alın.

patlamış mısır arabası kiralama istanbul

Animasyon Yiyecekleri Ve Nostaljik Sokak Satıcıları Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir