Mehter Takımı Gösterileri

mehter takımı kiralama organizasyonu

Mehter Ekibi Programları En Deneyimli Kadrolarla Sizlerle.

Mehter Takımı Gösterileri –  Mehteran Takımı Yüzyıllar Boyu Savaşlarda Osmanlı Askerlerini Coşturmak Ve Kahramanca Cenk Etmek İçin Onlara Yol Gösterirdi. Mehteran Geçmişten Geleceğe Bir Aşktır, Sevdadır. Osmanlı Mehter Takımı Olarak Bu Mirası Elimizden Geldiğince En İyi Şekilde Sizlere Sunmaya Devam Etmekteyiz.

mehter takımı ile çırağan sarayındayız

Kiralık Mehteran Takımları İle Sünnet Düğünlerindeyiz.

Mehteran Takımı Gösterilerini Tüm Türkiye’de Sizlere Hizmet Veriyoruz. Mehter Ekibinin Olduğu Tüm Programlarda Coşku Ve Heyecan Zirvede Olur. Mehteran Takımı İle Sizlere Ve Dostlarınıza En Etkili Ve Yürekleri Coşturan Programlar Yapıyoruz. istanbul ve çevre illerde en kaliteli mekanlarda mehter marşları çalmaya devam ediyoruz.

mehteran takımı kiralama hizmeti

Düğün Organizasyonları, Sünnet Düğünleri Ve Nişan Merasimlerinde Sayısız Organizasyona İmza Atmanın Onurunu Yaşıyoruz. Özel Günlerinizde Mehter Takımı Gösterilerimizi İzleyin Ve İzletin.

okul etkinliği mehter takımı gösterisi

Mehter Takımı Gösterileri Kaliteli Ekiplerle Yapıyoruz.

Mehteran Takımı İle Özel Organizasyonlarda Katılımcıların Coşkusunu En Üst Seviyeye Taşımakta Ve Milli Kimliğimize Uygun Gösteriler Sunmaktayız. Mehter takımı gösterileri tüm yurtta bulunan ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. kaliteli mehter takımı ekipleri ile 20 yıla yakındır sizlere hizmet sunuyoruz.

mehteran takımı ile fuar organizasyonları

Mehter Takımı Gelin Çıkarma Yapıyoruz.

aynı anda 5 mehter takımı kurup organizasyonlara gönderebiliyoruz. Osmanlı mehter takımı ile çalışarak onlardan destek alıyoruz. ister açılış organizasyonu, ister sünnet organizasyonu, ister düğün merasimlerinde gelin çıkarma, ister askere uğurlamada mehter marşlarını çalıyoruz.

ayrıca fetih kutlamaları ve okul şenliklerinde mehter takımımız görev almaktadır. 8 kişiden 50 kişiye kadar mehter ekipleri oluşturabilmekteyiz.  mehter takımı kiralamak için uzman kadrolarımızdan bilgi alın.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48